post

Co wyróżnia markę Euphytos na tle konkurencji? Przede wszystkim podejście do nowoczesnego branie pełnymi garściami tego, co najlepsze z natury i w połączeniu z wykorzystaniem bezpiecznych dla środowiska technologii.Targi w stylu Euphytos, naturalnie w każdym aspekcie. Nasza prezentacja podczas targów Hair Fair & Beauty Fair w Sosnowcu w pełni odzwierciedlała charakter marki, jej główne motto – MADE IN NATURE. Stanowisko wykonane z drewna, łączące w sobie elementy tradycyjnej podhalańskiej architektury z funkcjonalnością współczesnego projektowania wnętrz, ściągało uwagę odwiedzających targi swoją oryginalnością. Poza ekspozycją marek – Euphytos i Le Cosmetique, na naszych gości czekał poczęstunek, kawa i szampan, którymi można się było uraczyć w specjalnej strefie klienta.


Na okoliczność targów przygotowaliśmy dla zwiedzających niezwykle korzystną ofertę handlową, oraz ufundowaliśmy 4 nagrody dla laureatów konkursów toczących się na głównej scenie. Podczas drugiego dnia sosnowieckiej imprezy na naszym stoisku mogli Państwo podziwiać pokazy upięć, wykonane przez stylistki marki – Martę Gałdyn i Małgorzatę Chmarzyńską-Głodek.

Party with Nature w hotelu Szafran

W ramach targów marka Euphytos przygotowała dla swoich klientów wyjątkowy pokaz w  hotelu Szafran w Czeladzi. Euphytos Team w składzie: Marta Gałdyn, Karlina Buncler i Małgorzata Chmarzyńska-Głodek, dał popis swoich możliwości podczas nietuzinkowego show. Każda ze stylistek przygotowała strzyżenia i koloryzacje na dwóch modelkach. Na oczach klientów zebranych w sali konferencyjnej Rozmaryn, dokonały się metamorfozy trzech spośród nich. Efekt pracy naszych szkoleniowców mogą Państwo podziwiać w obecnym  i kolejnym wydaniu Kuriera Fryzjerskiego.

Wieczór pełen wrażeń!

Po pokazie zaprosiliśmy wszystkich gości na uroczystą kolację, będącą wstępem do kolejnej atrakcji wieczoru – imprezy Party with Nature. Nasi klienci do białego rana bawili się przy dźwiękach najpopularniejszych hitów. Wieczór uświetnił akustyczny koncert Klaudii Trzepizur – wokalistki zespołu Clodie i uczestniczki telewizyjnego talent show, w akompaniamencie gitarzysty Olafa Olszewskiego.

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Chcieliśmy podziękować wszystkim klientom, którzy wzięli udział w tak ważnym dla marki wydarzeniu, jakim była pierwsza prezentacja podczas targów w Sosnowcu. Istniejemy dzięki Wam i dla Was, dla Was się rozwijamy i staramy sprostać Waszym oczekiwaniom. Mamy także ogromną nadzieję że nasz wysiłek włożony w prezentacje naturalnych produktów Euphytos został zauważony przez osoby, które do tej pory nie miały okazji zapoznać się z marką i że nasze produkty znajdą zastosowanie w coraz większej liczbie salonów w całym kraju!