post

Fryzjerstwo w mistrzowskim wydaniu – Karolina Buncler w Tatrzańskim Gościńcu. 10.08.2014 r. w malowniczo położonym pensjonacie „Tatrzański Gościniec” w Leśnicy odbyło się szkolenie fryzjerskie zorganizowane markę Euphytos. Była to prawdziwa feta dla miłośników fryzjerstwa ponieważ w roli prowadzącej wystąpiła Karolina Buncler – instruktor fryzjerstwa z wieloletnim stażem, uczestniczka największych pokazów w kraju i za granicą, tworząca stylizacje na potrzeby pokazów mody i sesji zdjęciowych.

Grzecznie czy niegrzecznie?

O godzinie 11.00 gdy przybyli wszyscy goście rozpoczęło się szkolenie. Karolina Buncler zaproponowała 4 stylizacje, które miały za zadanie sprawdzać się zarówno w formalnych jak i nieformalnych sytuacjach. Zapytałam: „grzecznie czy niegrzecznie?”, ale na pewno było radykalnie, co malowało się w ilości włosów na podłodze. Naszej szkoleniowiec udało się namówić modelki do diametralnych zmian. Wszystkie fryzury charakteryzowała z jednej strony prostota z drugiej zaś nowoczesność i precyzja wykonania. Celem Buncler było stworzenie takiej stylizacji, nad którą modelka, czy później klientka będzie w stanie sama zapanować. Ogromnym walorem wszystkich fryzur była łatwość nadania drapieżnego  wyrazu, stosunkowo niewielkim nakładem czasu i pracy.

Blond blondowi nie równy.

Wielu fryzjerów mimo praktyki zawodowej boi się farbowania na blond. Powodem są żółte odcienie, które lubią czasem zepsuć efekt pracy. Nasza szkoleniowiec udzieliła zebranym gościom wielu praktycznych rad aby mogli skutecznie zapobiegać tego typu niemiłym niespodziankom pojawiającym się po farbowaniu. Tego dnia w Tatrzańskim Gościńcu, królował blond w różnych wariantach i konfiguracjach. Każda z modelek prezentowała inne zastosowanie tego koloru, dla wyeksponowania walorów urody. Karolina Buncler udzieliła gościom rad nie tylko z zakresu samej koloryzacji, ale także podtrzymywania jej efektu. Podkreślała, jak ważne jest to, aby dobrze poinstruować klienta w jaki sposób powinien pielęgnować i układać swoje włosy. Jako produkt idealny po koloryzacji na blond wyróżniła szampon Euphytos Silver – niwelujący żółte odcienie i podkreślający zimne tony.

Coś dla ciała coś dla ducha

Wszystkie szkolenia organizowane przez markę Euphytos są okazją nie tylko do pogłębienia wiedzy, ale także do miłych spotkań towarzyskich. W trakcie przerwy, nasi goście mogli porozmawiać, wymienić się opiniami, nawiązać nowe znajomości, a także poczęstować kawą, herbatą i ciastkiem, lub przysmakami z zimnej płyty.

III Wielkie Licytowanie

Psychologowie twierdzą, że nie powinno się robić zakupów z pustym żołądkiem, gdyż są one bardziej nieprzemyślane. Nie musieli się o to martwić nasi klienci, ponieważ licytacja pakietów Euphytos i Fox , odbyła się już po poczęstunkuJ III Wielkie Licytowanie poprowadził pan Józef Furczoń – prezes firmy LOK, wyłączny importer marki Euhytos i pomysłodawca imprezy. Goście mogli zakupić towary określone w  21 promocjach po niezwykle atrakcyjnych cenach.

Dziękujemy, że jesteście z nami.

Chcieliśmy podziękować wszystkim gościom, którzy zdecydowali się poświecić swój czas, aby skorzystać ze szkolenia oferowanego przez naszą markę. Mamy nadzieję, że czują się Państwo usatysfakcjonowani. Dziękujemy również naszym modelkom, za zaufanie i odwagę oraz pomocom fryzjerskim za sprawności i profesjonalizm. Zapraszamy do aktywnego udziału we wszystkich wydarzeniach, które będą miały miejsce w przyszłości. To zaszczyt pracować dla was!