post

Pierwszego dnia marca karczma „Zadyma” w Szaflarach pękała w szwach. 180 fryzjerów zebrało się, aby podziwiać wyjątkowy pokaz zorganizowany przez Euphytos Polska i Euphytos Italy. Gwiazdą wydarzenia był Luca Lonardi – rozmiłowany w stylu ulicznym dyrektor artystyczny marki Euphytos, uznany stylista, laureat międzynarodowych konkursów.


Podczas spotkania miała miejsce również przedpremierowa prezentacja nowej linii kosmetyków naturalnych NHC, które oficjalnie zostaną przedstawione podczas zbliżających się targów w Bolonii. Eksplozja kreatywnej energii! Luca Lonardi przygotował dla naszych fryzjerów 5 wyjątkowych koloryzacji i strzyżeń. Pokaz był hołdem wobec wartości jakie reprezentuje marka – naturalności, swobody, subtelności, piękna drzemiącego w każdym z nas. Wyraźnie wczuć można było także najświeższe światowe trendy, silnie odwołujące się do stylu ulicznego – nieskrępowane, lekkie uczesania, celowy nieład, który jednak ma swoje korzenie w niemal matematycznym porządku strzyżeń i sekcji kolorystycznych.

Celem stylisty było stworzenie takiego wizerunku, w którym klientka będzie się czuła dobrze na co dzień. Fryzury, wyróżniającej się naturalnością, wyrażoną w dobrze wyważonych proporcjach i perfekcyjnie dobranym kolorze, podkreślającym walory

Dla Was, dla nas…

Dla wszystkich klientów przygotowaliśmy zestawy gadżetów, oraz poczęstunek. Przerwa podczas szkolenia także ma swoje znaczenie. To czas na wymianę poglądów i wrażeń oraz regenerację sił przed nową dawką wiedzy i emocji. Pod koniec spotkania, tradycyjnie już, została rozstrzygnięta loteria. Wręczyliśmy 10 specjalnych upominków od marki Euphytos. Praca dla naszych klientów to dla nas ogromny zaszczyt. Fakt, że udało nam się zgromadzić tak dużą grupę, jest dla nas prawdziwym powodem do dumy. Dziękujemy Wam za czas poświęcony naszej marce, za zaufanie jakim ją obdarzyliście.