Historia

FRAMESI to wiodąca, międzynarodowa firma włoska w dziedzinie produkcji profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich – obecna na całym świecie poprzez rozbudowaną sieć handlową i przedsiębiorstwa produkcyjne. Opierając się na wiedzy i doświadczeniu uznanych chemików i farmaceutów, firma od lat produkuje coraz większą liczbę specjalistycznych produktów, służących do profesjonalnej pielęgnacji włosów. Najwyższa jakość produktów FRAMESI odpowiada wszelkim wymaganiom stawianym przez współczesne salony fryzjerskie. W pełni profesjonalną ofertę preparatów fryzjerskich reprezentuje kilkaset produktów z logo FRAMESI. Firma dostarcza swoje produkty poprzez koncesjonowane przedstawicielstwa – wyłącznie do salonów fryzjerskich – w ponad 80 krajach świata.

Okładka

Dzisiaj FRAMESI oferuje fryzjerom nie tylko szeroką gamę najwyższej jakości profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich, ale także liczne akcesoria i usługi – od narzędzi pracy, poprzez szkolenia, aż po wyposażenie salonów. Dewizą FRAMESI jest nie tylko dostarczanie profesjonalnych preparatów fryzjerskich, ale również wszelkiego rodzaju szkolenia oraz kreowanie światowej mody – zawsze przy poszanowaniu zasady, iż preparaty FRAMESI są dostępne wyłącznie w salonach fryzjerskich. Wielodyscyplinarny zespół badawczy, złożony ze stylistów fryzjerskich, stylistów mody, chemików, socjologów, psychologów, lekarzy, wizażystów – zajmuje się tworzeniem mody pret-a-porter, łączącej fryzury z makijażem i ubiorem.

.

.

.

Włoski producent poprzez swoich uznanych na świecie stylistów z ITALIANSTYLE FRAMESI i ITALIANSTYLE ENERGY – przekazuje wszystkim fryzjerom wiedzę, która w połączeniu z Waszym doświadczeniem – pozwoli Państwu kreować modę własnego pomysłu, bazującą na podstawach FRAMESI.

Kolekcje

Warsztaty

Niezależnie od prezentacji kolekcji , dodatkowo są prowadzone przez włoskich stylistów, warsztaty w zakresie technik strzyżenia i koloryzacji. Podczas warsztatów technicznych, każdy ma możliwość nie tylko zapoznać się z nowinkami, proponowanymi przez FRAMESI, ale też sprawdzić swoje umiejętności nie tylko w teorii, ale i w praktyce.

Treningi

Możliwość wzbogacenia wiedzy i technicznego doświadczenia dają szkolenia prowadzone w różnych miastach Polski przez stylistów ITALIAN STYLE FRAMESI POLSKA, poczynając od prezentacji , szkoleń podstawowych poprzez szkolenia zaawansowane oraz warsztaty.

Know-How

Szkolenia w zakresie wymogów i oczekiwań rynku wobec fryzjerów. Szkolenia są przeprowadzane przez specjalistów z Italii, a przekazywane przez nich know – how ma pomóc polskim fryzjerom w podnoszeniu ekonomiki ich przedsięwzięć, podpowiadając jednocześnie sposoby na utrzymanie dotychczasowych Klientów i pozyskanie nowych.

Pokazy

Nie sztuką jest tylko dostarczyć doskonałej jakości produkty… Profesjonalista potrzebuje wiedzy, która da mu możliwość nie tylko naśladowania najnowszych trendów mody, dedykowanych przez uznanych kreatorów – ale również pozwoli mu kreować modę własnego autorstwa. Dewizą FRAMESI jest nie tylko dostarczanie najwyższej jakości produktów, ale również niezbędnej wiedzy, która pozwoli fryzjerom nie tylko być ekspertami w dziedzinie włosów, ale również umożliwi im kreowanie mody według własnych pomysłów, opierających się na bazie „know-how” dostarczanej przez FRAMESI.

Międzynarodowy kongres

Międzynarodowe spotkania fryzjerów, organizowane raz w roku w atrakcyjnych miejscach , w którym bierze udział kilkuset gości z całego świata. Program kilkudniowego kongresu wypełniają pokazy najnowszych trendów mody fryzjerskiej prezentowane przez najwybitniejszych członków wszystkich grup stylistycznych FRAMESI oraz zaproszonych gości.

Prezentacje kolekcji

Prezentacje dwunastu propozycji najnowszych technik strzyżeń i koloryzacji w największych miastach Polski przeprowadzają zapraszani z Italii czołowi styliści ITALIAN STYLE FRAMESI, grupy stylistycznej działającej z powodzeniem już ponad 30 lat lub ITALIAN STYLE ENERGY. Ideę pokazów jest zapoznanie polskich fryzjerów ze światowymi trendami fryzjerskiej mody kreowanej przez grupy stylistyczne FRAMESI poprzez szczegółowe pokazanie technik wykonywania poszczególnych, trendowych strzyżeń i koloryzacji.

framesi TRE PESI+p-o