Hurtownia Fryzjerska

logo pasja
NASZA HISTORIA

Firma Pasja to kreatywny zlepek ogromnego doświadczenia w branży fryzjerskiej. Należymy do grona ambitnych ludzi, dla których praca w tej branży to nie tylko sposób na życie, ale także rozwijanie własnej pasji. Nieustannie się rozwijamy, podnosimy kwalifikacje biorąc udział w warsztatach i spotkaniach z fryzjerami z całego świata. Od lat zapewniamy Klientom kompleksowe zaopatrzenie salonów fryzjerskich i zajmujemy się dystrybucją profesjonalnych produktów fryzjerskich wiodących firm, takich jak m.in. Framesi czy też Euphytos.

Pasja to najlepsza internetowa mekka dla ludzi z pasją do włosów. Jesteśmy dumni z posiadania wyjątkowo starannie dobranego asortymentu profesjonalnych produktów do układania i pielęgnacji włosów. Do biznesu podchodzimy z życiową pasją do włosów i wizją zrewolucjonizowania globalnej kultury fryzjerstwa

Co oferujemy?
Pasja to hurtownia fryzjerska dla wszystkich najlepszych profesjonalnych salonów fryzjerskich. Posiadamy tylko najlepsze kosmetyki do pielęgnacji włosów, niezbędne do prowadzenia salonu. Nasz asortyment to ponadto multum produktów do włosów idealnych do wykorzystania zarówno w domu jak i salonie. Nasza oferta produktów fryzjerskich obejmuje niemal wszystkie fryzury i rodzaj włosów – od prostych i cienkich aż po grube i kręcone, kolorowe lub naturalne, oraz wiele więcej. Interesuje Was konkretny produkt? Skorzystajcie z pomocy naszych pracowników – pomożemy na każdym etapie doboru i zakupu kosmetyków.
Pasja oferuje pełne piękno. Nasza hurtownia fryzjerska to najlepsza mieszanka zarówno znanych marek jak i marek niezależnych, starannie wybranych przez zaufanych ekspertów naszej firmy, dla których priorytetem jest poznać skład oraz działanie poszczególnych produktów do stylizacji włosów. Oferujemy także szkolenia z zakresu szeroko rozumianego fryzjerstwa z użyciem oferowanych kosmetyków. Odkrywaj niesamowite pomysły naszych stylistów, oraz produkty i zabiegi za każdym razem, gdy odwiedzasz pracujemyzpasja.pl
Posiadane przez nas marki kosmetyków fryzjerskich zapewnią wszystko, czego tylko potrzebuje profesjonalny, nowoczesny salon fryzjerski, aby uzyskać wspaniały efekt podczas kreowania danej stylizacji włosów. Znajdź produkty do kreowania i pielęgnacji stylizacji salonowych, najwyższej jakości. Hurtownia Pasja posiada wszystko, czego potrzebuje salon fryzjerski, aby zapewnić swoim Klientom wspaniały styl.

1. Jestem bardzo zadowolona z zakupów w hurtowni Pracujemy z Pasja. Produkty, które zamawiałam – najwyżej jakości, i co najważniejsze wszystko w 100% oryginalne. Nie mam się czego przyczepić ;).

2. Gorąco polecam hurtownię fryzjerską Pasja z Przemyśla. Świetne produkty do stylizacji włosów, znakomici ludzie i bardzo przystępne ceny. Wielokrotnie robiłam zakupy do swojego salonu fryzjerskiego i zawsze byłam zadowolona.

NASZE STATYSTYKI
ZADOWOLNYCH KLIENTÓW
95%
STAN MAGAZYNOWY PRODUKTÓW
87%
JAKOŚĆ SZKOLEŃ
97%
POZYTYWNYCH OPINIi
92%