Farbowanie tylko w salonie fryzjerskim!

Dlaczego warto farbować włosy w salonie fryzjerskim?

Która z nas nie farbowała włosów? Pewnie nieliczne mogą się pochwalić posiadaniem naturalnego, głębokiego koloru włosów i pięknym połyskiem… Większość z nas koloryzację przeprowadza regularnie, ponieważ prawidłowo przeprowadzony zabieg nie tylko nadaje naszym włosom głębię koloru, ale także gwarantuje zdrowy połysk. Farbowanie włosów w salonie fryzjerskim gwarantuje uzyskanie efektu zamierzonego, a więc właściwego odcienia, dokładnego pokrycia włosów i odpowiedniej ich pielęgnacji. Koszt farbowania nie jest może najniższy, ale efekt przekładający się na zadowolenie klientki jest bezcenny. Więc zapewniamy, że warto zainwestować w profesjonalną koloryzację, by uzyskać zadowalający efekt, a o to przecież nam chodzi.

Dlaczego nie w domu?

Prostota nakładania farb dostępnych powszechnie w drogeriach kusi. Jednak to tylko pozory. Zacząć trzeba od tego, że farby drogeryjne swoim składem znacznie różnią się od tych używanych w salonach. Mają one silniejsze działanie, pigmenty to syntetyki i często zawierają w swoim składzie amoniak- substancję powodującą wystąpienie reakcji alergicznych. Włosy po domowej koloryzacji z reguły mają kolor ciemniejszy od przedstawionego na opakowaniu. Ich kondycja także pozostawia wiele do życzenia… Natomiast profesjonalne farby fryzjerskie, jakich używamy w naszym salonie np. https://pracujemyzpasja.pl/produkt/framcolor-glamour/ pozwalają nie tylko uzyskać dokładnie zamierzony efekt koloryzacji, ale także pielęgnują strukturę włosa. W składzie takich farb znajdziemy pigmenty naturalnego pochodzenia, bogactwo pielęgnacyjnych olejków, witamin i ekstraktów roślinnych. Wszystkie te komponenty pozwalają na bezpieczną koloryzację i trwałe jej efekty.

Fryzjer- stylista- profesjonalista

Nasi fryzjerzy styliści doradzą nie tylko w kwestii koloru, ale także pielęgnacji włosów farbowanych. Warto skorzystać z sugestii fryzjera, bo czasem kolor, który sobie wymarzyliśmy, nie jest tym który najbardziej pasuje do naszej karnacji, stylu i kondycji włosów. Fachowa porada w tym zakresie pomoże uniknąć przykrych efektów końcowych. Zmiana koloru włosów ma być zadowalająca przede wszystkim dla klientki. Sztuka farbowania to nie tylko dobór odpowiedniego koloru, ale także umiejętne przygotowanie mieszanki koloryzującej, profesjonalne jej nałożenie, odpowiedni czas koloryzacji i zabiegi pielęgnacyjne.

Chwila relaksu

Koloryzacja w salonie fryzjerskim to zabieg, na który musimy poświęcić więcej czasu. Ale ten czas dla wielu naszych klientek oznacza chwilę dla siebie, gdy mogą nie tylko zadbać o swój wygląd, ale także porozmawiać, posłuchać ploteczek, napić się kawy. To nigdy nie jest czas stracony! Inwestycja w zdrowy i piękny kolor włosów zawsze się opłaca!