Fryzury andrzejkowe 2019

Fryzury andrzejkowe powinny być zwariowane, pomysłowe i wesołe? Oczywiście, szczególnie że Andrzejki obchodzimy od wielu lat bardzo hucznie, gdyż są ostatnią okazją na wyborną zabawę przed adwentem. Ponadto ten wieczór zabaw i wróżb spędzamy w gronie najbliższych i przyjaciół, więc można zaszaleć ze stylizacją zarówno ubioru jak i fryzury. Najważniejsze, aby czuć się w swej kreacji wyjątkowo i zarazem swobodnie.

Salony fryzjerskie z pasją

Ile głów tyle pomysłów… Ale spróbujmy wybrać kilka najbardziej współczesnych trendów na tą okazję. Oczywistym jest fakt, że kobiety lubią przykuwać swoją fryzurą uwagę i chociaż nie jest to noc sylwestrowa, to na pewno o jakieś wariacje warto się pokusić. Ale o jakie?

Kolorowe kombinacje na głowie

Gra kolorów jest absolutnym hitem modowym nie tylko wśród młodzieży. Przy pomocy pianki o intensywnym zabarwieniu możemy wyczarować niezwykłe pasemka. A jeżeli dołożymy do tego dosłownie kilka geometrycznych cięć nożyczkami mamy gwarantowany sukces i nowoczesny imprezowy look. Kolor oczywiście musi się zgadzać z wewnętrznym „ja” kobiety. Zdradzimy tylko, że fiolet tego wieczoru to prawdziwa magia.

Zakręcone czy odkręcone fryzury andrzejkowe

Kobiety będące właścicielkami naturalnie prostych włosów mają równie proste zadanie, aby odmienić swój wizerunek na tę jedną noc. Efekt wow zagwarantują z pewnością zabawy różnorakimi lokówkami, zaś lustrzane odbicie odwdzięczy się nam widokiem artystycznej burzy loczków albo fantazyjnie lśniącymi falami. Natomiast osoby znudzone codziennymi zawijasami na głowie mogą wyróżnić się wśród znajomych intrygująco gładką fryzurą.

Fryzura „last minute”

Warkocze nigdy nie wychodzą z mody, wręcz przeciwnie śmiało przechadzają się po światowych wybiegach w każdym niemal sezonie. Ponadto eksperymentując z nimi można nienagannie dobrać  atrakcyjną fryzurę do każdego wieku i typu urody. A pomysłów i możliwości uplatania włosów w warkocze, warkoczyki i ich kombinacje jest nieskończenie wiele. Dlatego warto w tym miejscu pozwolić ponieść się wyobraźni i zaskoczyć efektem końcowym.

Kosmetyki utrwalające fryzurę

Pamiętajmy, że doskonałą fryzurę należy utrwalić, nie tylko aparatem fotograficznym;). Ponieważ włosy mają właściwości higroskopijne więc już zwyczajna wilgoć z powietrza jest w stanie zamienić fryzury zakręcone w proste lub na odwrót. Wynika to oczywiście z chemicznej budowy włosa. Dzięki dobraniu odpowiednich kosmetyków możemy zachować ułożoną stylizację na cały dzień lub całą noc. Jeżeli fryzurę układamy w salonie fryzjerskim możemy czuć się bezpiecznie, natomiast praktykując samodzielnie warto podpytać specjalistów od fryzur o odpowiedni dla swojego rodzaju włosów kosmetyk. I na koniec ważna uwaga: należy pamiętać, aby nie przesadzić z ich ilością.