najmodniejsze fryzury 2023

Najmodniejsze fryzury w 2023? Branża modowa stale się rozwija. Z tego względu warto śledzić trendy i za nimi nadążać aby zadowolić najbardziej wymagające klientki. Fryzury odgrywają wielką rolę w dopełnianiu wyglądu, ale mogą także być głównym elementem budującym wizerunek kobiety. Wiosna jest już tuż za rogiem, a warto pamiętać, że dla wielu kobiet jest to czas zmian. Przegląd i wymiana garderoby, ale także odświeżenie fryzury. Co tym razem podbije serca kobiet na całym Świecie?

Blunt Bob

Blunt bob był bardzo popularny w latach 90. i w 2023 roku zaliczy swój powrót. To krótka fryzura o prostym kroju, opadająca tuż nad ramionami. Jest łatwa w utrzymaniu i może być stylizowana na wiele różnych sposobów. Blunt Bob to idealna fryzura dla osób z cienkimi włosami, ponieważ daje wrażenie większej objętości włosów. Gwiazdy, które zdecydowały się niedawno na taką fryzurę to między innymi Kylie Jenner i Bella Hadid.

Pixie Cut

Kolejny trend wśród fryzur na tegoroczną wiosnę jest nieco bardziej szalony i odważny. Pixie cut jest w modzie od jakiegoś czasu i jeszcze nie ma zamiaru znikać z podium najgorętszych looków. Pixie cut to bardzo krótka fryzura. Idealna dla osób, które szukają łatwej w utrzymaniu a przy okazji odważnej i wyrazistej fryzury. Gwiazdy takie jak Emma Watson i Halsey już pokazały się w tym wydaniu.

Braided Updo

Dla osób szukających bardziej eleganckiej i wyrafinowanej fryzury też się coś znajdzie. W tym sezonie modne będą upięcia z warkoczem. Idealne rozwiązanie dla osób z długimi włosami. Może być stylizowana na różne sposoby co daje niesamowicie duże pole do popisu. Plecione upięcie zapewni elegancki, dopracowany wygląd. Jest to także świetne rozwiązanie na oficjalne wydarzenia. W takiej fryzurze można było zobaczyć już między innymi Kim Kardashian i Blake Lively.

Podsumowanie

Blunt bob, pixie cut i braided updo to najmodniejsze fryzury na wiosnę 2023. Zapewniają one to co dla kobiet najważniejsze: są uniwersalne i można je stylizować na wiele różnych sposobów zależnie od okazji. Niezależnie od trenów, warto pamiętać, że najlepsza fryzura to taka, która jest odpowiednio dobrana do preferencji klientki. Warto jednak zwrócić uwagę na dopasowanie fryzury do kształtu twarzy i rodzaju włosów.