Salon fryzjerski Pasja Przemyśl – Otwarte!

Salon fryzjerski Pasja w Przemyślu ponownie świadczy swoje usługi. Z zapałem do pracy i nową energią zapraszamy wszystkich naszych stałych oraz nowych Klientów. Ze względu na zagrożenie koronawirusem wprowadziliśmy wszystkie niezbędne środki bezpieczeństwa. W trosce o Państwa oraz swoje bezpieczeństwo stosujemy między innymi następujące zasady:

zdalne umawianie wizyt w salonie fryzjerskim;
– zachowanie 1,5 m dystansu między stanowiskami i pracownikami;
– wyposażenie fryzjerów w środki ochrony indywidualnej: odzież ochronna, jednorazowe rękawiczki, maseczki, przyłbice;
– codzienny pomiar temperatury u pracowników salonu;
przyjmowanie Klientów wyłącznie zdrowych, niebędących pod nadzorem epidemiologicznym i w kwarantannie;
– po każdym Kliencie czyszczenie i dezynfekcja przyrządów oraz dotykanych powierzchni;
– jeden klient równa się jeden zestaw czystych i zdezynfekowanych narzędzi.

Salon z Pasją

Mimo pewnych niedogodności, z jakimi zmierzyć się muszą wszystkie zakłady fryzjerskie i kosmetyczne w okresie pandemii jest nam niezmiernie miło spotykać się z naszymi Klientami. Dzięki Państwu możemy realizować przecież swoją Pasję, którą każdego dnia łączymy z pracą. Jesteśmy otwarci na potrzeby odwiedzających nas Klientów. Z przyjemnością wysłuchujemy nowych pomysłów i z najwyższą precyzją staramy się wprowadzić je w życie. Również doradzamy i chętnie służymy swoim wieloletnim doświadczeniem w branży fryzjerstwa. Sprawą priorytetową dla nas jest zadowolenie naszych Klientów, dlatego staramy się zapewnić najwyższą jakość usług, szczególnie w czasie obecnie panującej na świecie epidemii. Odpowiednie zachowanie reżimu sanitarnego ogranicza zakażenie nie tylko nowym wirusem, ale także innymi dotychczas panującymi chorobami. Jesteśmy przygotowani!

Salon fryzjerski Pasja i Hurtownia kosmetyków fryzjerskich

Zapraszamy także do naszego sklepu i hurtowni kosmetyków fryzjerskich. Czekają na Państwa profesjonalne preparaty uznanych marek do kompleksowej pielęgnacji włosów i upiększania fryzur. Dzięki ich regularnemu stosowaniu włosy zawsze pozostają w znakomitej kondycji, idealnie się układają i olśniewają swoim pięknem. Oferujemy szeroką gamę produktów oraz konkurencyjne ceny. Ul. 3-go Maja 72 w Przemyślu, telefon: 16 670 11 04. Do miłego zobaczenia.