tatuaż

Tatuaż jako pomysł na prezent

Bukiet kwiatów czy tatuaż?

Tatuaż postrzegany od lat jako dzieło sztuki nieustannie jest na tak zwanym topie, zaś jego mistrzowie mają w pełni zapełnione terminarze na umówione sesje. Podobnie jak z innymi ozdobami ciała praktyki te mają zarówno swoich przeciwników jak i wielbicieli. Chociaż większość tych, którzy osobiście nie posiadają wydziaranych artystycznych grafik z pewnością choćby raz w życiu pomyśleli nad taką opcją. I są też tacy, którzy myślą nieustannie o wizycie w salonie tatuażu. Jest to ich jeszcze niespełnione marzenie. Tak więc poza wspomnianym bukietem kwiatów idealnym prezentem może okazać się właśnie Voucher na tatuaż. Oczywiście przed obdarowaniem bliskiej osoby należy dobrze znać jej upodobania, potrzeby, czy też marzenia. Równie popularne obecnie są vouchery na masaż lub do salonów fryzjerskich. Takie oto praktyczne podarunki niewątpliwie sprawiają dużo większą radość, aniżeli kolejne z rzędu bibeloty lub nietrafione kosmetyki.

 

Jakie style tatuaży obecnie są najbardziej popularne?

 

Wielbicieli tatuaży, odbierających je jako bardzo atrakcyjną formę ozdabiania ciała, jest naprawdę mnóstwo. Należą do nich zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Podobnie wiek nie ma znaczenia, chociaż pierwszy tatuaż powstaje zazwyczaj w momencie wkraczania w dorosłość, później przychodzi czas na kolejny. Inni dojrzewają do decyzji na przykład w tzw. kwiecie wieku. Pośród wszystkich tych sympatyków znajdują się osoby o różnych i odmiennych upodobaniach, co do stylu tatuowania. I tak oto bardzo dużą popularnością cieszy się styl realistyczny zarówno w tonacji czarno – białej, jak i wielokolorowej. Grafiki te wyglądają niczym obrazy, czyli po prostu małe dzieła sztuki. Ponadto absolutnym klasykiem wciąż pozostaje oldschool, a szczególnie motywy marynistyczne. Charakteryzuje się on wyraźnym konturem oraz zawężoną paletą barw. Natomiast miłośnicy minimalizmu i prostoty gustują w tatuażu linearnym. W praktyce gustów tatuowania jest całe mnóstwo, zaś sami zainteresowani wiedzą najlepiej co im w duszy gra i najbardziej odpowiada ich oczekiwaniom.

 

Gdzie należy wykonać swój pierwszy tatuaż?

 

Niewątpliwie i bezdyskusyjnie tatuaż należy wykonać w profesjonalnym salonie, aby móc w pełni cieszyć się z uzyskanego efektu, jednocześnie dbając o swoje bezpieczeństwo. Do takich należy na przykład Studio Tatuażu No Name Tattoo  przy ul. Bernardyńskiej w Rzeszowie. Doświadczeni mistrzowie tatuażu potrafią doskonale doradzić klientom w różnych aspektach, np. przy wyborze mniej bolesnego miejsca na ciele, czy też w stworzeniu idealnego projektu graficznego. Warto również pamiętać o zaleceniach przed samą sesją jak i postępowaniu w najbliższym czasie tuż po wykonaniu tatuażu.